Еко стиль разом з Екобокс

Еко стиль разом з Екобокс

Споживачі з кожним роком виявляють все більше екологічної свідомості. Їх турбує не лише власне здоров’я, а й стан навколишнього середовища, планети в цілому. Це дуже хороший тренд, який знайшов відображення практично у всіх сферах життя. Стали популярними магазини з фермерськими продуктами, кафе і ресторани зі здоровою їжею, натуральні оздоблювальні матеріали, еко-стиль в інтер’єрі та моді. Команда Екобокс підтримує популяризацію цієї течії, і робить в нього свій внесок розробкою і реалізацією екологічної упаковки для продуктів.

Що таке еко упаковка від Екобокс?

Екологічна упаковка нашого виробництва виготовлена і​​з нешкідливого для природи картону, основою якого виступають натуральні волокна деревини. Процес виготовлення цього матеріалу не завдає шкоди природі, не впливає на парниковий ефект і не призводить до виснаження корисних копалин на планеті – деревина поновлюваний ресурс. Немає складнощів і з транспортуванням, зберіганням сировини, так як вона має дуже легку вагу, а заготовки коробок компактно складаються до плоского стану.

Еко упаковка для їжі підходить для вторинної переробки, що важливо для тих, хто займається роздільним збором і утилізацією відходів. При вторинній та подальших переробках (яких може бути до 7 циклів), папір виділяє в два рази менше вуглекислого газу, ніж інші пакувальні матеріали. Але навіть без спеціальної переробки він не завдає шкоди екології, так як повністю розкладається в природному середовищі приблизно за 4-6 місяців.

В асортименті Екобокс є коробки під різні типи продуктів: локшину, суші і роли, бургери, десерти. Ви можете вибрати готову конструкцію або замовити виготовлення упаковки за своїм дизайном.

Турбота про споживача

Не менш важливим питанням для нас є безпека контакту матеріалу упаковки з харчовими продуктами. Використовуваний картон нетоксичний, чистий від хімічних домішок. Навіть при тривалому контакті з харчовими продуктами він не впливає на їх склад. Еко упаковка для їжі підходить для використання в мікрохвильових печах, навіть при підвищенні температури вона не виділяє ніяких сторонніх речовин. Це один із небагатьох матеріалів, який поєднує в собі екологічність, практичність і зручність використання. Целюлозний картон:

• легкий і міцний;
• пропускає повітря, але захищає їжу від проникнення сторонніх запахів і речовин;
• підходить для гарячих, рідких, жирних продуктів;
• стильно виглядає, може використовуватися для іміджевої реклами.

Уся сировина проходить контроль якості, має необхідні сертифікати, що підтверджують безпеку контакту з харчовими продуктами.

Поширити цю публікацію